0324 233 80 36
info@konlab.com.tr
Camişerif Mah. 5213 Sk.Emin İşh. No:1/3 MERSİN/TURKEY

HAKKIMIZDA

KONLAB, 1985 yılından beri gözetim ve laboratuvar hizmetleri sunmakta olup, merkez ofisinin bulunduğu Mersin ili başta olmak üzere tüm Türkiye, Arnavutluk ve Çin'de de hizmetler vermektedir.

MİSYON & VİZYON

MİSYON
KONLAB olarak; gerek ulusal, gerekse uluslararası gözetim sektöründe; güvenilir, bağımsız, tarafsız ve uluslararası kalite standartlarına uygun gözetim hizmetleri sunmak, müşteri taleplerine hızlı ve doğru şekilde cevap verebilmek ve bu amaçla bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek personelimizi sürekli geliştirmek ve sonucunda yasal mevzuat ve uluslararası kalite standartlarına uygun gözetim hizmet kapsamımızı artırmaya çalışmak temel misyonumuzdur.
VİZYON
KONLAB olarak vizyonumuz; mevcut gözetim hizmetlerimizdeki başarımızı, uyguladığımız kalite sistemi doğrultusunda geliştirmek, hizmet kapsamımızı artırmak ve müşteri profilimizi genişleterek sadece Türkiye’de değil, diğer ülkelerde de tanınan, gözetim sektörüne yön veren, öncü, tercih ve tavsiye edilen ve kabul gören bir gözetim şirketi olmaktır.

POLİTİKA

Firmamızın temel hedefi;

  • İyi eğitim almış, sürekli kendini yenileyen, görev ve sorumluluklarının bilincinde, deneyimli personel ile müşteri ihtiyacına uygun kaliteli hizmet vererek müşteri memnuniyetinin sürekliliğini sağlamak.
  • Müşterilerden gelen talepleri beyan ettiğimiz hizmet standartlarına göre mümkün olan en üst seviyede karşılamak.
  • Yapılan izleme çalışmaları ile gözetim hizmetlerinin kalitesinin devamlılığını sağlamak.
  • Hizmet kalitemizi sürekli geliştirmeyi hedefleyen bir sistem kurup müşteri memnuniyetini temel ilke sayarak, oluşması muhtemel müşteri şikayetlerini en az seviyeye indirmek.
  • Gözetim hizmet kapsamımızı artırarak daha fazla müşteriye kaliteli servis ulaştırmak.

KONLAB personelinin tamamı; TS EN ISO/IEC 17020 standardının şartlarına uygun olarak hazırlanmış politika ve prosedürlere uygun olarak çalışır ve KONLAB yönetimi, hiçbir ticari ya da kişisel baskı altında kalmadan politikanın uygulanması ve sürekli iyileştirilmesi için gerekli çalışmaları yapacağını taahhüt eder.

ÜST YÖNETİM TAAHHÜDÜ

Uluslararası Gözetim şirketi olarak sunduğumuz gözetim hizmetlerinin A tipi muayene kuruluşu bağlamında; ulusal, uluslararası standart veya tanımlanmış ilgili metotlara uygun olarak, müşterinin her türlü fikri ve mülki haklarını koruyup, tarafsızlık, bağımsızlık, dürüstlük, gizlilik ve güvenilirlik ilkelerini esas alarak devam ettirilebilmesi için hiçbir ticari ya da kişisel baskı altında kalmayacağımızı ve personelimizi hiçbir baskı altında bırakmayacağımızı taahhüt ederiz.
Şirketimiz piyasada belli bir itibarı olan ve bu itibari zedeleyecek hiçbir çalışma içinde bulunmayan-bulunmayacak bir şirket olup, ekonomik olarak baskılara karşı durabilecek büyüklüktedir.
GENEL MÜDÜR

HÜKÜMLER VE KOŞULLAR

Tamamını Oku